/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Csapatok

Digi jegyzőkönyv teszt liga

Ajka
Bajai Bácska FKE
Hazai csapat
Vendég csapat

Férfi NB I. B Piros csoport

Férfi NB I. B Zöld csoport

Férfi NB II. Keleti csoport

Férfi NB II. Közép A csoport

Férfi NB II. Közép B csoport

Férfi NB II. Közép C csoport

Férfi NB II. Nyugati csoport

Férfi Válogatott

Fiú egyetemi bajnokság, Kelet

Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat

Fiú Junior

AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Atomerőmű GYKSE U18C
Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18B
AZÚR Kaposvár
Basket Baja SE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK U18
BKG PRIMA Hajdú U18F/A
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18F/A
BKG-Veresegyház
BLF SE U18
Bonyhádi KSR
Budafok
Budapesti Bikák/A
Budapesti Bikák/B
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
CKE U18
Csepel-Bontó KK
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/B
DEAC U18
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U18
Egri VSI KOK/A
Esztergomi KE U18
Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/A
Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B
Félegyházi Térségi Sportiskola
Ferencvárosi KE junior
Fűzfői AK
Gödöllői SK
Győri KC U18
Józsefvárosi KC
Kanizsa Kosárlabda Klub
KASI/A
KASI/B
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
KKS
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli U18
MAFC
Marcali VSZSE
MEAFC U18/A
MEAFC U18/B
Miklósi Kékrokák KE
Monor SE
MVM-OSE Lions U18
Nagykőrösi Sólymok KE/U18
NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs/A
NYÍKSE U18
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Parthus SE
Pilis Basket
Pilots Basket U18
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket Törökbálint U18/A
Radobasket Törökbálint U18/B
Siófoki Kosársuli Egyesület
Sláger Kazincbarcikai KKSE
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni Sportiskola DUNK
Soproni Tigrisek U18
SZEDEÁK U18A
SZEDEÁK U18B
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
SZPA-HSE U18
TF U18
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
TSE Basket U18
Újbuda Basket/A
Újbuda Basket/B
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalota KK
Vásárhelyi Kosársuli
Vasas Akadémia
VMG DSE
VUKE U18/A
VUKE U18/B
WSK U18
Zalakerámia ZTE KK U18
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok

Fiú Kadett

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár
Atomerőmű GYKSE U16/A
Atomerőmű SE U16/B
Atomerőmű SE U16/C
AZÚR KAPOSVÁR
BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/B
Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/B
Békési SZSK U16/A
Békési SZSK U16/B
Beszterce KK U16
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U16F/A
BKG Veresegyház
BKG-PRIMA HAJDÚ U16F/A
BL Basket
BLF SE U16
Bonyhádi KSE
BSC
Budafok
Budapesti Bikák U16/A
Budapesti Bikák U16/B
Budapesti Bikák U16/C
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
CEKK-BASKET
CKE U16
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
Csepel-Bontó KK
CVSE Vulkán Fürdő
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/B
DIFE KK
Dombóvári Kosársuli KE
DSI Debrecen/A
DSI Debrecen/B
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U16
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
Esztergomi KE
Falco-Vulcano Energia KC Szom. U16
Félegyházi Térségi Sportiskola
Ferencvárosi KE U16
Gödi SE
Gödöllői Sport Klub
Győri KC U16/A
Győri KC U16/B
Gyulasport Nonprofit Kft.
Hévíz SK
HSE U16
Józsefvárosi KC
Kanizsa Kosárlabda Klub
KASI/A
KASI/B
KASI/C
Kecskeméti KA Harcosok/B
Kecskeméti KA U16/A
Keresztúri SE
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
KKS/A
KKS/B
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli U16
MAFC/A
MAFC/B
MAFC/C
MEAFC U16/B
MEAFC U16/C
MEAFC-Jezsuita/A
Miklósi KékRókák
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monor SE
MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/B
Nagykőrösi Sólymok KE/U16
NKA Pécs u16/B fiú
NKA Pécs u16/C fiú
NKA Pécs/A
NYÍKSE U16/A
NYÍKSE U16/B
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
NYKK Eötvös U16
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/C
Parthus SE/A
Parthus SE/B
Pilis Basket
Pilots SE U16
Pityke KSE
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket Törökbálint U16/A
Radobasket Törökbálint U16/B
Siófoki Kosársuli Egyesület
SLÁGER KKSE
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni Sportiskola DUNK
Soproni Tigrisek U16
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U16/A
SZEDEÁK U16/B
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencsi Darazsak
Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/C
Szombathelyi Sportiskola U16
SZPA-HSE U16
Tapolcai Sziklák
TF - RÓKÁK
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
TSE Basket U16
Újbuda Basket/A
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalota KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VKB Optofit Vác/B
VUKE U16/A
VUKE U16/B
WSK U16
Zalakerámia ZTE KK U16
Zalakerámia ZTE KK/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya U16/C
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/B

Fiú Serdülő

Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/B
Atomerőmű SE U14C
AZÚR Kaposvár
BASKETBAJA SE
Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/B
Békési SZSK/A
BKG PRIMA SzigetszentmiklósU14F/A
BKG-PRIMA HAJDÚ U14F/A
BKG-Veresegyház
BL Basket
BLF KK/A
Bonyhádi KSE
BSC
BTDSE Taksonyi Ördögök
Budafok/A
Budafok/B
Budapesti Bikák/A
Budapesti Bikák/B
Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/C
C.S. Sport Star Timisoara
CEKK-BASKET
Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/B
CKE U14/A
CKE U14/B
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
Csepel-Bontó KK
CVSE Vulkán Fürdő
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/C
DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/B
Diósdi Sasok KE
Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/B
DSI Debrecen
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Sárkányok U14
Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/B
Esztergomi KE U14
Félegyházi TSI/A
Félegyházi TSI/B
Ferencvárosi KE
Gödi SE
Gödöllői Sport Klub
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
Győri KC/A
Győri KC/B
Győri KC/C
Gyulasport NKFT
Hévíz SK
HSE-ADY U14
Ifjú Sólymok
Józsefvárosi KC
Kanizsa Kosárlabda Klub
KASI/A
KASI/B
KASI/C
Kecskeméti KA MathiÁSZ/C
Kecskeméti KA U13/B
Kecskeméti KA U14/A
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/B
KKS
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
Lehel Kosársuli U14
MAFC/A
MAFC/B
MAFC/C
Marcali Szürkefarkasok
MEAFC U14/A
MEAFC U14/B
Miklósi KékRókák KE
Monok SE
Monor SE
MVM-OSE Lions U14
Nagykőrösi Sólymok KE/U14
NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs/A
NYÍKSE U14
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyírpazonyi KE
NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/B
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Pápai Kosárlabda Club
Parthus SE/A
Parthus SE/B
Pilis Basket
Pilots SE
Pityke KSE
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket Törökbálint U14F/A
Radobasket Törökbálint U14F/B
Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KSE Szécsény
Siófoki Kosársuli Egyesület
Sláger K. K. S. E.
Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni Tigrisek SE U13/B
Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/C
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/B
Szentendrei KSE
Szentesi KK
Szerencs VSE/B
Szerencsi Varázslók/A
Szolnoki KA U13/C
Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/B
Szombathelyi Sportiskola U14
SZPA-HSE U14
Tapolcai Tigrisek
TF-JAK-Kosok
TF-JAK-U14
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
TSE Basket U14
Újbuda Basket/A
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalota KK
Vásárhelyi Bikák/B
Vásárhelyi Sólymok/A
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
Vasas Áldás Basket/C
VKB Optofit Vác/B
VMG DSE
VUKE U14/A
VUKE U14/B
WSK U14
Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/B
Ziccer KS
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zuglói Sasok/A

Fiú U14 Válogatott

Fiú U16 Válogatott

Fiú U18 Válogatott

Fiú U20 Válogatott

Gyermek Kupa

ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Tiger-Lion Cluj-Napoca
AF-Velencei Gézengúzok
AF-Velencei Vadkacsák
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
ASBC Primo Carei Nagykároly
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
AZÚR KAPOSVÁR
Bajai Női Kosárlabda Klub
BasketBaja SE
BC Uzhgorod
BDSE RADOBASKET
BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/B
Békéscsabai KK
Békési Gladiátorok
Beszterce KK U12
Beszterce KK.-Bolyky U12
BKG PRIMA Akadémia Hajdú
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F
BKG Veresegyház
BL Basket SE U12/A
BL Basket SE U12/B
BLF SE U12
Bonyhádi KSE U12
BSC Bálint Márton
BSC Leány/A
BSC Leány/B
BSC Levi
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
BUDAFOKI BAKOK
Budafoki Bikák
Budai Aranysakálok
Budapesti Bikák
Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/B
BUSC
C.S. Vest Activ Timisoara fiú
CEKK
Cívis KK Bulls
Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK U12/C
CKE U12
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
CS Crisul Oradea (Lány)
CS MP Sport Timisoara fiú
Csata Csillagok
Csata Villámok
CSC Mosnita Timisoara fiú
Csepel-Bontó KK
CSS Sighet Máramaros Fehér
CSS Sighet Máramaros Kék
Dife KK Berettyóújfalu
DIFE KK Derecske
Diósdi Sasok KE
DKKA/Alligators
DKKA/Bulls
DKKA/Cougars
DKKA/Pandák
Dombóvári Kosársuli KE U12/A
Dombóvári Kosársuli KE U12/B
Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK leány
Dunaújvárosi Sárkányok U12
Dunavecsei Sárkányok U12
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Encs
DVTK Mezőcsát
DVTK Ózd
DVTK Tiszaújváros
DVTK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
Esztergomi KE U12
Fekete Mambák
FKE gyerek
Fót SE Fiú/A
Fót SE Leány/B
FTSI Constantinum
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fürge Gyik DSE
Fűzfői AK
Gödi SE Gödények
Gödi SE Gólyák
Gödöllői Sport Klub
Gyakorlós Csibék
Gyakorlós Mágusok
Gyáli Apródok
GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/B
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
Győri KC Kenguruk
Győri KC Mókusok
Győri KC Zsiráfok
Gyulasport Nkft.
Hadházi Farkasok
Hajdúböszörményi TE
Harcos Sólymok
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hévíz SK
HSE - Jaguárok
HSE-ADY Érmek
ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots U12
Ifjú Sólymok
Józsefvárosi KC
Jump Baschet Timisoara vegyes
Kanizsa KK
Kanizsai Vadmacskák
Kapuvári Párducok
Karcagi SE Oroszlánok
KARCAGI SE Pusztai Viperák
KASI/A
KASI/B
KASI/C
Kaszás Boys
Kaszás Girls
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA U12 Amazonok
Kecskeméti KA U12 Csillagok
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U12 Párducok
Kecskeméti KA U12 Villámok
Kéksárga Okapik
Kerepesi Városi Sport Egyesület
Keresztúri SE
Kisújszállási SE
KKC Hetény
KKS
KLKS Dunaalmás
KLKS Szomód
Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darázslányok/A
Kőbányai Darázslányok/B
KöLöKöS Fiúk/A
KöLöKöS Fiúk/B
KöLöKöS Lányok
Kölökös Törpék
Komló Sport KK U12
Körmendi Törpördögök
Kosársuli 8600 Kft
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
KVSE U12
KWBC Körmend/Lányok
Lehel Kosársuli U12
LPS-CSS BihoruL Oradea
MAFC Gabányi
MAFC Heisler
MAFC Mokos
Malév Kobrák
Marcali Szürkefarkasok
Mátészalkai VULE/A
Mátészalkai VULE/B
MEAFC Basket Bulls U12
MEAFC Cápakölykök
MEAFC Kossuth U12
MEAFC Rónai U12
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F)
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V)
Miklósi Kékrókák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE (F)
Monor SE (L)
MP Sport Timisoara fiú
MTK Budapest
MVM-OSE Mór U12
MVM-OSE Oroszlánok U12
MVM-OSE TKC U12L
MVM-OSE Vadmacskák
Nagykőrösi Sólymok U12
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Gyermek Leány/B
NKA Pécs Szászvár
NKA Pécs u12 fiú/A
NKA Pécs u12 fiú/B
NKA Pécs u12 leány/A
Nyíkse Tűzgolyók/A
Nyíkse Tűzgolyók/B
Nyíkse Tűzgolyók/C
Nyíkse Tűzgolyók/D
NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzvirágok
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi
Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum Záhony
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyírpazonyi KE
NYKK Eötvös U12
Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/B
Optifit VKB Vác U12
Pákozdi Kócsagok
Parthus SE/A
Parthus SE/B
PEKOSI U12
PEKOSI-PANDÁK
PILIS BASKET
Pilisi Mennydörgők
Pilots SE U12
Pityke KSE (V)
PSE Párducok
PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/B
Radobasket Oroszlánok
Rákóczifalvai Párducok
RICSILLA Becsehely
RICSILLA Rakéta
Salgó Basket Szécsény
Salgótarjáni KI Vadmacskák
Salgótarjáni KI(F)
Salgótarjáni KI(L)
Salgótarjáni KSE Szécsény
SLÁGER KKSE
Solti Sárkányok U12
Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Tigrisek Kőszeg U12
Soproni Tigrisek SE U12/A
Soproni Tigrisek SE U12/B
Sportdarázs/A
Sportdarázs/B
Sportiskolás Lányok
Szarvas GFE Gyakorló
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK Aranysakálok
Szedeák Csikók
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Kiscsikók
Szegedi Bulldogok
Szegedi Tigrisek
Szentendrei KSE/A
Szentendrei KSE/B
Szentesi KK/A
Szerencs VSE
SZKHSE U12
Szolnoki Bikák
Szolnoki KA
Szolnoki Párducok
Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Sportcentrum
SZPA-HSE U12
Tapolcai Lepkék
Tapolcai Oroszlánok
Tapolcai Sárkányok
TARR KSC Szekszárd
Téti Tigrisek
TF - Cetek
TF KFT - VM U12
TF-JAK-Sáskák
TF-JAK-Tigrisek
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Törekvés Sascsibék
Török Sasmadarak
Török Sasok
Tószegi Vadmacskák
TSE Basket U12 Gyermek
TSK-Magiszter U12
Újfehértói Sportklub
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
UNI Győr NKA/A
UNI GYŐR NKA/B
Városgazda UP Akadémia
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Várpalota Gepárdok
Várpalota Sárkányok
Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Sólymok
Vásárhelyi Tigrisek
Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U12
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
VESC U12
Viadukt SE
Vidám Kenguruk
VMG DSE U12
VUKE U11 Bikák
VUKE U12 Oroszlánok
Wildcats Baia Mare Feketék
Wildcats Fehér
Wildcats Piros (Lány)
WSK U12
Ziccer Manók
Ziccer Tigrisek
Zsákoló Zsiráfok
ZTE KK U12
ZTE NKK
Zuglói Sasok

Hepp Kupa, Férfi

Hepp Kupa, Női

Kenguru Kupa

ACS Baschet Star Oradea Fehér
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Baschet Star Oradea Sárga
AF-Velencei Csukák
AF-Velencei Vadkacsák
Ajka
Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Kenguruk
Alba Fehérvár Oroszlánok
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
Bajai Női Kosárlabda Klub
BasketBaja SE
BC Uzhgorod
BDSE RADOBASKET
BDSEbasket U11
BEAC Grosics
BEAC Kisvizslák
BEAC Teleki
BEAC Vizslák
Békási/Dűlői Kaszások
Békéscsabai KK/A
Békési Kisgladiátorok
Beszterce KK
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L
BKG-Veresegyház
BL Basket
BLF Bolhák
BLF Kenguruk
BLF Pandák
Bonyhádi KSE U11
BSC
BSC Bálint Márton U11
BSC Budakeszi
BSC Budaörs
BSC Fiú
BSC Lány
BSC Telki
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
Budafoki Békák
Budafoki Bolhák
Budafoki Ebihalak
BUDAFOKI KisBolhák
Budapesti Bikák
Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/B
CEKK
Cívis Efrém Kenguruk
Cívis KK Fehértigrisek
Cívis KK Jaguárok
Cívis KK KisTigrisek
Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK Tigrisek
Cívis KK TK KisRakéták
Cívis KK TK Macskák
Cívis KK TK Rakéták
CKE U11
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
CS Vest Activ Timisoara fiú
Csata Csibék
Csata Garfield
Csata Macik
Csata Manók
Csepel-Bontó KK
Csípős Darazsak
CSS Sighet Máramaros
Dife KK
DIFE KK Berettyóújfalu
Diósdi Sasok KE
DKKA Darazsak
DKKA Flamingók
DKKA Ördögök
DKKA Párducok
DKKA Tigrisek
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
DKKA Zsiráfok
Dombóvári Kosársuli KE U11/A
Dombóvári Kosársuli KE U11/B
Dülői Kaszások
Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK leány
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Encs
DVTK Mezőcsát
DVTK Mezőkövesd
DVTK Miskolc/C
DVTK Ózd
DVTK Szerencs
DVTK Tiszaújváros
DVTK Zemplén
Egri Kék Oroszlánok
EKE U11
Erdért-Szűcs
Fekete Mambák
Feketés Darazsak
FKE kenguru
foglalt
Fót SE Fiú/A
Fót SE Leány/B
FTSI Constantinum
FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI József A. Iskola
FTSI Platán Iskola
Fűzfői AK
Gödi Gödények
Gödi Kiscicák
Gödöllői Sport Klub
GÖNYŰI HARCSÁK
Gyakorlós Mágusok
Gyakorlós Törpék
Gyáli Apródok
GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/B
Győri KC Koalák
Győri KC Vizslák
Gyulasport Nkft.
Harcias Kenguruk
Harcos Darazsak
Hévíz SK
HSE - ADY Ördögök
HSE - DINÓK
Hunyadis Darazsak
ICT Pilots
ICT Pilots Farkasrét
Ifjú Sólyomfiókák
Józsefvárosi KC
Kanizsa KK
Kanizsai Mókusok/A
Kanizsai Mókusok/B
KARCAGI SE Oroszlánkák
Karcagi SE Oroszlánkölykök
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik
KASI/A
KASI/B
KASI/C
KASI/D
Kaszás Boszorkák
Kaszás KisBoszik
Kaszás Mini
Kaszás Mini Girls
Kécskei Vidrák
Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA U11 Amazonok
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U11 Jimmy
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák
Kecskeméti KA U11 Villámok
Kéksárga Okapik
Kéksárga Zsiráfok
Keresztúri SE
KKC Hetény
KKC Mátyás
KKC Méntelek
KLKA Angoltagozatos
KLKA Homoktövis
KLKS Benkő
KLKS Dunaalmás
KLKS Erdért
KLKS Károlyi
KLKS Szigeti
KLKS Szomód
Kőbányai Darazsak
Kőbányai Darazsak/Harmat
Kőbányai Darazsak/Pannónia
Kőbányai Darázslányok
Kőbányai Kisdarázslányok
Körmendi Törpördögök/A
Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/B
KVSE U11
KWBC Körmend
Lackneros Darazsak
Lehel Kosársuli U11
LPS CSS Satu Mare
MAFC Bikszádi
MAFC Csíkihegyek
MAFC Farkasrét
MAFC Grosics
Malév Kobrák
Marcali Szürkefarkasok/A
MEAFC Basket Bulls U11
MEAFC Gyarmati U11
MEAFC Kossuth U11
MEAFC Mini Cápák
MEAFC Vidrák
MEAFC Vörösmarty U11
Mezőberényi KK Leány
Mezőberényi KK Vegyes
MEZŐÖRSI HANGYÁK
Miklósi KékRókák KE
Mini Talent SE
Miskolci Sportiskola Kossuth
Mohácsi Torna Egylet 1888
Monok SE
Monor SE/A
Monor SE/B
MTK Budapest
MVM-OSE MÓR U11
MVM-OSE Mór U11/B
MVM-OSE Simbák
MVM-OSE TKC U11L
Nádoros Tigrisek
Nagykőrösi Sólymok U11/A
Nagykőrösi Sólymok/LU11
Németvölgyi Bocsok
NKA Pécs Kenguru fiú/B
NKA Pécs Kenguru leány/B
NKA Pécs u11 fiú
NKA Pécs u11 fiú/C
NKA Pécs u11 leány
NKA Pécs u11 leány/C
NYÍKSE Tűzgolyók/A
NYÍKSE Tűzgolyók/B
NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzvirágok
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyírpazonyi KE
NYKK Bethlen U11
NYKK Eötvös U11
Óbudai Kaszások Girls
Pákozdi Kócsagok
PaSa Csillagai
Pásztói SZSE-Kisördögök
Pátyi SE
PEKOSI - KOALÁK
PEKOSI U11
Pilis Basket
PILIS BASKET Dunakanyar
Pilisborosjenői Párducok
Pilisi Mennydörgők
Pilots SE U11
PINKK Pécs
Pityke KSE
Pomázi Pumák
PSE Párducok
PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/B
Radobasket Oroszlánok
Rákóczifalvai Párducok
RICSILLA Becsehely
Ricsilla Rakéta
RICSILLA Teskánd
Ricsilla Üstökösök
Római Kaszások
Salgótarjáni KI (fiú)
Salgótarjáni KI Vadmacskák
SLÁGER KKSE/A
SLÁGER KKSE/B
Sólyomfiókák
Soproni SI Bivalyok
Soproni SI Deákos Bivalyok
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
Soproni SI Hunyadis Bivalyok
Soproni SI Lackneros Bivalyok
Soproni Tigrisek Kőszeg U11
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya
Soproni Tigrisek U11/A
Sopronkövesd Környe
Sportiskolás Csajok
Sportiskolás Lányok U11
Szarvas GFE Gyakorló
Százhalombattai KSE
Szecska Szöcskék
SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Tigrisek
Szeged Karolina
Szegedi Dorozsmai Darvak
Szegedi Gedói Sólymok
Szegedi Hópárducok
Szegedi Mókusok
Szegedi Pingvinek
Szegedi Tabán Szellemek
Szegedi Vadmacskák
Szentendrei Kölyökfarkasok
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szerencsi Sólymok
Szolnoki Kiskobrák
Szolnoki Kobrák
Szolnoki Párducok
Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Viperák
Szorgos Darazsak
SZPA-HSE U11
Szúrós Darazsak
Tapolcai Szöcskék
TARR KSC Szekszárd/A
TARR KSC Szekszárd/B
TF - Farkaskutyák
TF-BP - JAK - TITÁNOK
TF-JAK-OROSZLÁNOK
TF-KFT - VM - U11
TFSE
Tiszai Kisvirágok
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpillák
Török Sasfiókák
TSE Basket U11 Kenguru
TSK-Magiszter U11
Újfehértói Sportklub
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Újpest-MT/C
UNI Tét Tigrisek
Vadmacskák
Városgazda Utánpótlás Akadémia
Városi Sportegyesület Dunakeszi
Várpalota Bébi Gepárdok
Várpalota Gepárdok
Vásárhelyi Bölények
Vásárhelyi Farkaskölykök
Vásárhelyi Hódok
Vásárhelyi Mosómedvék
Vásárhelyi Oroszlánok
Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Párducok
Vasas Akadémia U10
Vasas Akadémia U11
Vasas Áldás Basket
Vasas Amazonok
Vasas Bolhák
Vasas Cicák
VESC U11/A
Viadukt SE
Villámló Tigrisek/A
Villámló Tigrisek/B
VMG DSE
VUKE Farkasok
VUKE Krokodilok
VUKE Medvék
VUKE Sasok
Wildcats Baia Mare Fehér
Wildcats Baia Mare Narancssárga
Wildcats Baia Mare Piros
Wildcats Feketék
Wildcats Narancs
Wildcats Rózsaszín
Zalaegerszegi KTE
Zalakarosi Fókák
Ziccer Bocsok
Ziccer Kistigrisek
Ziccer Pumák
Zsákoló kisZsiráfok
Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló
Zsákoló Zsiráfok Záhony
ZTE KK U11/A
ZTE KK U11/B
ZTE NKK
Zuglói Sasok
Zuglói Sasok Herman

Leány egyetemi bajnokság, Kelet

Leány egyetemi bajnokság, Nyugat

Leány Serdülő

Ajka
Bajai Női Kosárlabda Klub
BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/C
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U14L/A
BKG PRIMA Veres U14L/B
BSC
Csata DSE/A
Csata DSE/B
Csepel-Bontó KK
Darazsak Sportakadémia
Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/B
DEAC U14/A
DEAC U14/B
Dunaharaszti MTK
Dunaújvárosi Vadkutyák U14
DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/B
DVTK Tiszaújváros/A
DVTK Zemplén/B
Fót SE
Gödi SE Gólyák
Gödi SE Kiscicák/A
Gödöllői Sport Klub
Gyakorló DSE
ICT Pilots Farkasrét
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Karcagi SE
Kecskeméti KA Amazonok/B
Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/C
Kiss Lenke KA
KKS
Komló Sport KK U14
KS Szeged U14/A
KS Szeged U14/B
Miklósi KékRókák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Mohácsi Torna Egylet 1888
MTK Budapest
MVM-OSE Amazonok U14L
Nagykőrösi Sólymok/LU14
NKA Pécs u14/B leány
NKA Pécs/A
NYÍKSE U14
Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/B
Óbudai Kaszások/A
Parthus SE
PVSK NKA/A
PVSK NKA/B
Radobasket Törökbálint
Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/B
Sportdarázs/A
Száguldó Gepárdok
Szarvas GFF Gyakorló
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK U14 Leány
Szolnoki Sportcentrum/A
Szombathelyi Sportiskola U14L
Tapolcai Párducok
TARR KSC Szekszárd
TF-Flamingók U14
TF-JAK-Dívák
Tiszakécske VSE
Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/B
TSE Basket
UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/B
Várpalota Gepárdok
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VESC U14/A
VESC U14/B
WSK U14
Zsíros Akadémia Kőbánya
ZTE NKK

Leány U14 Válogatott

Leány U16 Válogatott

Leány U18 Válogatott

Leány U20 Válogatott

Magyar Kupa, Férfi

Magyar Kupa, Női

NB I. A csoport, Fiú U20

NB I. B Piros csoport, Fiú U20

NB I. B Zöld csoport, Fiú U20

Négy Régió tornája - Fiú

Budapest
Dél
Kelet
Nyugat

Négy régió tornája - Leány

Budapest
Dél
Kelet
Nyugat

Női 3x3 Válogatott

Női Amatőr NB I. Fehér csoport

Női Amatőr NB I. Piros csoport

Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Női Universiade Válogatott

Női válogatott

Tippmix Férfi NB I. A csoport

Tippmix Női NB I. A csoport

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu